KURUMSAL

HAKKIMIZDA

GK İnşaat 2006’ dan beri süregelen tecrübesini, sektör içinde farklı proje ve taahhüt işleri yaparak başlamasına borçlu; bilinçli, nitelikli inşaat şirketi olmasıyla öne çıkmaktadır. Mevcut nitelikli duruşunu “Güvenilir ve Kaliteli Yaşam Alanları” inşa etmesiyle sürdüren GK İnşaat, şu anda bulunduğu mevkiini, geçmiş birikimi, sunduğu temennileri eksiksiz yerine getirmesi ve güven, kalite, doğruluk ilkeleri ile sürdürmektedir. Sektördeki farkını, imajını ve adını başarılı projelere attığı imzalarla sağlamakta kararlı kuruluş GK İnşaat, “Geçici değil Kalıcı” yapıların adı olmaya devam edecek.

 

VİZYONUMUZ
 
Yapılarda yüksek yaşam kalitesi yaratmak.
İnşaat sektörünün çeşitli alanlarında, güçlü sermaye yapısı, tecrübesi, çalışanları, markası ve paydaşlarının desteği ile, yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği üst düzey inşaatlarla Türkiye'de öncü, dünyada saygın bir şirket olmak.
 
 
MİSYONUMUZ
 
Yurt içinde ve yurt dışında inşaat sektörünün her alanında üstlendiği görevleri, bilimsel sonuçları ve teknolojik imkanları da kullanarak, en üst kalitede tamamlayan, paydaşları ile yüksek seviyede ilişki içinde olan, tedarikçilerinin, taşeronlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş imkanları oluşturan, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve bu katkıyı sürekli olarak artıran bir işletme olmak.